Полісся — це великий історичний регіон України, що простягається від Волинської до Сумської та Чернігівської області, від північних кордонів до межі Житомирської області з Вінниччиною, а Рівненської — з Хмельниччиною.
Закарпаття — це особливий регіон, в якому українські традиції тісно переплетені з європейськими. На його культуру впливають звичаї Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та багатьох інших країн.
Українська культура багата на красиві звичаї й традиції. Чимало з них пов’язані з коханням, одруженням і сімейним життям. Одна з таких традицій і стала темою для нашої сьогоднішньої статті.
28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято об’єднує весь народ нашої країни через призму людяності та свободи, а також єдності та суспільної відповідальності.
Різдво є одним з найголовніших свят для українського народу. Ми святкуємо його з покоління в покоління, притримуючись традицій та вірувань.
Дізнайтеся про крижмо для хрещення: її історію, традиції та поради з вибору. Важливість крижми в обряді хрещення та як правильно підготуватися.
Дізнайтеся про символіку калини у вишивці, яка є символом материнства в українському орнаменті. Відкрийте для себе глибокі традиції та значення цього орнаменту.
Вишиванка-оберіг: розкриваємо її багатий історичний контекст, символіку та сучасні варіанти. Як традиційні елементи стають частиною сучасної моди?
Дізнайтеся про історію, традиції та символіку вишиванок Київщини. Відкрийте для себе унікальні візерунки та майстерність, що роблять ці вишиванки справжнім мистецтвом.
Дізнайтеся про обряд хрещення дитини, його традиції, прикмети та підготовку. Отримайте корисні поради щодо підготовки до церемонії та значення цього важливого ритуалу.
Лялька мотанка це предмет української культури, який символізує благополуччя, добро та надію. Українська мотанка знайшла своє особливе місце в культурі нашого народу.
Відкрийте для себе 10 захоплюючих фактів про українську вишиванку, які проливають світло на її багату історію та символіку, доповнять вашу уяву про її значення та історію.